Ostrov s rybařícím ptákem
Id: 2357
litografie/papír, č. 27/50, rozměr ve výřezu 34,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 9290x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 611 Kč