Paridův soud
Id: 427007
litografie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 55 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno
zobrazeno: 2260x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
18 122 Kč