PF 1982
Id: 75107
litografie/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 41,5 cm, ručně popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 7207x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 000 Kč