Pocta Karlu Zemanovi
Id: 2246
litografie/papír, autorský tisk, rozměr ve výřezu 51 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní velmi dobrý stav
zobrazeno: 4411x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč