Pod vodou
Id: 148902
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 26 x 34,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1741x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
18 100 Kč