Podivná setkání na Peloponesu
Id: 293101
barevná litografie/papír, rozměr listu 46 x 56 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno 61/93, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2448x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
34 001 Kč