Podivná setkání na Peloponesu
Id: 82902
litografie/papír, velikost tisku 44 x 54,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 52/93, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 4023x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 000 Kč