Pohádka I
Id: 432801
litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, značeno v ploše na levé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2373x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč