Pohádka II
Id: 469404
litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18,5 cm, značeno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2591x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 800 Kč