Pohádkový motiv
Id: 190412
litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 52,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 12/90, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně výstavní razítko
zobrazeno: 1319x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 500 Kč