Pohádkový motiv
Id: 265017
litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 20 cm, značeno, číslováno a popsáno jako autorský tisk ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 4940x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
25 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 51