Pohádkový motiv
Id: 268403
barevná litografie/papír, rozměr tisku cca 49 x 32,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5228x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
47 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 53