Pohádkový motiv
Id: 304211
litografie/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 53,5 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole č. 56/95, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3141x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 000 Kč
Účastníci: 19