Pohádkový motiv
Id: 311801
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 56 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 2661x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
51 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 72