Pohádkový motiv
Id: 323003
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 38,7 x 49 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3350x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
27 000 Kč