Pohádkový motiv
Id: 338001
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 56,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, původní pasparta, nezaskleno, nerámováno
zobrazeno: 4920x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
37 500 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 58