Pohádkový motiv
Id: 373501
litografie/papír, rozměr listu 56 x 69 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 2279x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
36 100 Kč