Pohlednice od dědečka
Id: 291402
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 50 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně, stav viz foto
zobrazeno: 6598x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
33 500 Kč