Pozdrav Livingstonovi
Id: 224501
litografie/papír, rozměr listu 62 x 51,1 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole č. 12/70, volně loženo, nerámováno, stav viz foto
zobrazeno: 2994x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
29 050 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 56