Přepadení
Id: 202221
litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po
zobrazeno: 2136x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 000 Kč
Účastníci: 19