Přepadení
Id: 1439
litografie/papír, č. 25/30, rozměr ve výřezu 26,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 2548x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč