Přímá linka Praha Krkonoše
Id: 120016
litografie/papír, rozměr tisku 40 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 16/70, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 13845x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 500 Kč