Přistání
Id: 85704
litografie/papír, velikost tisku 53,5 x 38 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 43/95, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1679x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 500 Kč