Ptačí elegán
Id: 500205
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 14 x 12 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 614x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč