Rajská vzduchoplavba
Id: 487701
litografie/papír, rozměr 59 x 48 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 16088x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
40 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 60