Rej masek
Id: 392603
litografie/papír, rozměr ve výřezu 51 x 40 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3085x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
31 200 Kč
Účastníci: 18