Robinson
Id: 123202
litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 38/70, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 14483x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
18 500 Kč