Rýmy pro kočku
Id: 265016
kombinovaná technika/papír, návrh obálky, rozměr ve výřezu 21,5 x 16 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 3656x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
57 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 81