S kočkou
Id: 358514
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 56 x 50 cm, značeno a číslováno ve spodní části, na listu drobné flíčky viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5270x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
29 000 Kč
Účastníci: 27
Příhozy: 64