San Kersko
Id: 330404
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 19,8 cm, značeno a číslováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 5146x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 64