Sbírka kuriozit císaře Rudolfa
Id: 43502
litografie/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 50/90, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, novodobě rámováno
zobrazeno: 3414x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 400 Kč