Sen noci svatojánské
Id: 451501
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20,5 cm, značeno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace ke knize Williama Shakespeara Sen noci svatojánské (Lyra Pragensis, Praha 1994)
zobrazeno: 15527x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 500 Kč