Škola hrou
Id: 519101
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 47,5 x 57 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3002x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
46 234 Kč
Příhozy: 57