Souboj
Id: 301802
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 56 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 5272x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
50 000 Kč
Účastníci: 18