Světadíly
Id: 390306
litografie/papír, rozměr ve výřezu 51 x 38,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1344x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
29 000 Kč