Terče
Id: 220601
společná litografie čtyř autorů: A. Borna, K. Lhotáka, K. Tomana a J. Boudy, autorský tisk, datováno 2015, signováno, č. listu 6/75, velikost listu 66,5 x 51,5 cm, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 3594x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 000 Kč