Tramp
Id: 434801
tuš/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 14 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 705x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč