Trapná situace
Id: 406801
litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 34,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 6748x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 500 Kč