Tři grafické listy
Id: 461012
Klaun: serigrafie/papír, rozměr 24 x 17 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, Muž s hnízdem na klobouku: linoryt/papír, rozměr listu 20,5 x 19 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo, Strom života: litografie/papír, rozměr listu 20 x 19,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 1184x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 000 Kč