Trubec a ryba
Id: 90028
litografie/papír, velikost tisku 49 x 38 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 11/90, list na okrajích lehce pomačkán, volně loženo, nerámováno, původní stav, PO
zobrazeno: 2068x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 800 Kč