U studny
Id: 51202
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 32 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 75, paspartováno, zaskleno, zbytky lepidla v malbě
zobrazeno: 4462x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
48 600 Kč
Příhozy: 49