Únos Evropy
Id: 475103
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 45,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1534x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 500 Kč