Utržené sluchátko
Id: 109401
litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 26,5 cm, signováno uprostřed dole Born, vlevo dole Macourek, vpravo dole Doubrava, datováno 1988, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3748x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
53 000 Kč
Příhozy: 68