V Africe
Id: 1591
litografie/papír, č. 77/95, rozměr ve výřezu 52,5 x 68,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3687x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 000 Kč