Vánoční motiv
Id: 120601
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 16 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, věnování, paspartováno, zaskleno, původní stav, původní majitel získal darem od autora
zobrazeno: 3587x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
54 000 Kč
Příhozy: 55