Vasco da Gama
Id: 450301
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 50 x 38 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 18424x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
32 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 54