Večer s benátskou kurtizánou
Id: 244613
litografie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 31,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole 48/55, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 5506x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 055 Kč
Příhozy: 49