Vesele do Evropy
Id: 438201
litografie/papír, rozměr listu 10,5 x 21 cm, značeno a číslováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 619x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 200 Kč