Veselí masožravci
Id: 90027
litografie/papír, velikost tisku 38 x 54 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 65/80, volně loženo, nerámováno, původní stav, PO
zobrazeno: 5025x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
26 000 Kč