Čas na serveru 11:53:03

Veselí masožravci

Id: 514404

Veselí masožravci

  •  / Veselí masožravci / Adolf Born

litografie/papír, č. 17/18, rozměr ve výřezu 41 x 56,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2130x

Vyvolávací cena:

35 000